русский военный корабль иди нахуй
На главную » Политика » Повалення Путіна. Що призведе до цього?

Новость из категории: Политика

Повалення Путіна. Що призведе до цього?

Повалення Путіна. Що призведе до цього?Центром російського політичного життя в минулу середу досить несподівано стало невелике місто Волоколамськ, розташоване за 120 кілометрів від Москви

 

Там почалися процеси, які, як я думаю, здатні в певній перспективі призвести до повалення Володимира Путіна з поста президента Росії.

 

Все почалося з місцевою звалища побутових відходів, що росте набагато швидше, ніж саме прекрасне місто Волоколамськ. У якийсь момент полігон "Ядрово" (це офіційна назва звалища) став настільки величезним і безконтрольним, що в його надрах запустилися дивні хімічні процеси. І звідти до зовнішнього світу стала періодично вириватися якась неймовірна погань.

 

Волоколамськ щотижня стала накривати хмара так званого "звалищного газу". Це дивовижний коктейль з сірководню, метану, аміаку, оксиду вуглецю, бензолу, трихлорметану, чотирихлористого вуглецю, хлорбензолу.

 

Сморід від цього добра просто страшний. Люди почали обурюватися і навіть протестувати. Російська влада відреагувала в своєму звичайному стилі: протестувальників розігнали, побили і відправили до в'язниці. А спеціальна комісія оголосила: все нормально, повітря чисте, народ буянить просто знічев'я.

 

Однак ситуація незабаром змінилася. Чергова смердюче хмара була настільки їдкою і отруйною, що населення міста відчуло себе, як у Сирії під час хімічної атаки.

 

На наступний день після тріумфального перепризначення Володимира Путіна на пост президента десятки дітей і кілька дорослих потрапили з отруєннями до лікарні. Тут у багатьох терпець увірвався. На мітинг протесту прийшли п'ять тисяч осіб – чверть всього населення Волоколамська.

 

Путін входить у свій новий термін з розірваним на шматки договором про лояльність зі своїми елітами

 

Влада ігнорувати це не могла. До міської лікарні, у якій зібралися сотні родичів отруєних дітей, приїхали чиновники – голова району Євген Гаврилов і губернатор Московської області Андрій Воробйов.

 

Вони знову спробували розповісти місцевим жителям, що все під контролем, ніяких проблем немає, що треба слухатися владу. І тут сталося небачена для сучасної Росії подія. Народ чиновникам не повірив. Виразником загальних настроїв стала дев'ятирічна дівчинка Таня, яка разом зі своїми батьками багато разів ходила на мітинги проти звалища.

 

Вона протиснулася крізь натовп до губернатора, впритул показала на нього пальцем і два рази провела по горлу рукою – типу, "тобі хана, старий". Дівчинка в рожевій шапці одразу стала зіркою інтернету. У мережі з'явилося безліч мемів за її участю, її навіть запропонували зробити губернатором!

 

Але це ще не все. Чиновників, що очевидно брехали, розлючені люди спочатку почали штовхати, потім вже штурхати. Губернатор поспішив сховатися за дверима лікарні. Його "обстріляли" сніжками, кілька з них потрапили в голову Воробйова. Але він ще легко відбувся. Голові району Гаврилову пощастило набагато менше. Натовп його оточив: хтось розбив йому окуляри, хтось інший відірвав капюшон куртки, потім всі разом повалили його в бруд і відлупцювали там.

 

Вбивати не стали – побитий чиновник вирвався і втік. Коли до місця подій приїхали два автобуси зі ЗМОПом, інцидент уже закінчився. Але наслідки він матиме дуже серйозні.

 

І тут починається політика. Влада Володимира Путіна тримається на неформальній угоді з елітою – олігархами, силовиками, великими бізнесменами і, звичайно, з чиновниками, на кшталт Воробйова і Гаврилова.

 

Вони виконують його накази, визнають його владу, працюють на нього і втілюють його волю на місцях. Він же – не заважає їм збагачуватися, а також охороняє їх інтереси – як всередині Росії, так і за її межами.

 

Усередині країни його завдання – бути буфером між бідним, розлюченим, вічно незадоволеним народом і ними – феодалами. Путін своєю популярністю повинен підтримувати легітимність системи. Навіювати всім, що вона справедлива, що влада від бога і їй треба підкорятися. Він просто зобов'язаний заспокоювати народ, робити так, щоб люди не хапалися за вила і сокири і не йшли вбивати поміщиків і чиновників.

 

Волоколамська історія, що вибухнула відразу після так званих виборів, показує, що ця найважливіша функція путінської влади втрачена. В цьому випадку він не зумів гарантувати стабільність системи – вертикалі, якщо завгодно. Народ (принаймні, в Волоколамську) більше не вважає її легітимною. Відтепер еліту бити можна! Путін своїх феодалів захистити не може!

 

Це дуже серйозний удар по легітимності президента РФ в очах його власних міньйонів. Договір, за яким вони гарантують йому лояльність в обмін на особисту безпеку, не діє! Через це Путін всередині країни російській еліті просто не потрібен – від нього для них немає ніякої користі.

 

Саме тому, гадаю, жоден російський телеканал навіть не згадав про події в Волоколамську Місцева, здавалося б, історія, підриває основу влади в країні. Люди в інших містах ні в якому разі не повинні дізнатися, що чиновників можна безкарно бити.

 

Тут важливий ще один момент. Путін не виконує свою частину договору з елітою не лише всередині країни, а й за кордоном. Найважливіша його функція: захищати інтереси правлячого класу на Заході.

 

Люди, що володіють грошима і впливом в РФ, звикли спокійно витрачати свої гроші на Заході – народжувати, вчитися, жити, відпочивати, лікуватися і проводити старість там. Путін був покликаний зробити так, щоб ця частина їх життя проходила без жодних проблем.

 

Але! Через свою божевільну поведінку на міжнародній арені, він не тільки не захищає інтереси своїх феодалів в Європі і Північній Америці, але ставить їх під пряму загрозу. Американці, британці, європейці викочують все нові санкції, які б'ють по таким ось губернаторам і головам районів, як Воробйов і Гаврилов. Скоро їм і рахунки там заморозять, і візи анулюють.

 

Відповідно, Путін входить у свій новий термін з розірваним на шматки договором про лояльність зі своїми елітами. Ці люди розуміють, що якщо його політика не зміниться (а вона не зміниться, він сам про це багато разів говорив), то все буде тільки гірше. І ні найменшої надії на поліпшення в найближчі роки не передбачається.

 

Я, звичайно, не чиновник. Але чомусь впевнений: вони хочуть проводити час в Лондоні з сигарою і келихом віскі (або на Лазурному березі з коктейлем і коханкою). А ось чого вони не хочуть – так це лежати побитими у Волоколамському бруді і вдихати чотирихлористий вуглець з аміаком і бензолом.

 

Однак Володимир Путін і його мудра політика ведуть до того, що буде вічний Волоколамськ. Ніяких сигар, ніяких віскі і коханок в Майамі.

Що ж робити в цій ситуації нещасному російському олігархові, чиновнику або силовику? Відповідь, загалом, є.

 

Приклад недавно показали їх колеги з країни, дуже схожої на сучасну Росію – Зімбабве. Вони відклеїли від трону місцевого багаторічного диктатора і відправили його на пенсію. І що ви думаєте? Живуть тепер в сто разів краще ніж раніше! У Росії, звичайно, цю операцію буде здійснити набагато складніше. Але іншого виходу у них, схоже, просто не буде.

Рейтинг:

(Голосов: 1)

Нашли ошибку? Выделить текст и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

Комментарии

Информация

© 2010 - 2019

Мы в Google+